SLEVA pro registrované. Doprava ZDARMA od 1 500 Kč!
Neohodnoceno

Lio Mini elektronická cigareta Strawberry Ice 16mg

Osvěžující chuť jahod s ledem. Nová jednorázová mini elektronická cigareta s liquidem SALT a dlouhou výdrží díky baterií o kapacitě 400mAh a objemu 2ml Vám poskytne až 500 potažení. Váží pouze 20g (jde o nejmenší jednorázovou ecigaretu), v kapse ji ani neucítíte.

Cigaretu jen rozbalíte a můžete používat!

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: CIG-LIO-MINI-STRIC
Značka: Lio Nano
159 Kč –25 % 119 Kč
Kategorie: JEDNORÁZOVÉ E-CIGARETY
Položka byla vyprodána…
Lio Mini elektronická cigareta Strawberry Ice 16mg
Akce
159 Kč –25 %

Jednorázová mini elektronická cigareta s liquidem SALT, baterií o kapacitě 400mAh Vám pohodlně poskytne až 500 potažení. Je vhodná především pro ty, kteří si chtějí elektronickou cigaretu vyzkoušet bez velkých investic. Je ideální řešení pro kuřáky, kteří potřebují jednorázově překlenout pobyt v nekuřáckém prostředí – v kanceláři, autobusu, letadle, kině, restauraci apod.

Liquidy SALT se od běžných liquidů odlišují tím, že mají nižší PH a obsahují stále více oblíbenou a žádanou nikotinovou sůl, díky které dochází k rychlejší a kvalitnější vstřebatelnosti = bez dráždivého pocitu v krku oproti klasickým liquidům. V přírodě se tato sůl volně vyskytuje v tabákových listech. Díky tomu tyto liquidy obsahují přirozenou formu nikotinu, který je pro tělo lépe vstřebatelný a nezkresluje chuť liquidu. Velkou výhodou je rychlejší proces odpařování (nikotinová sůl se odpařuje při nižších teplotách) a daleko lepší vstřebatelnost, díky které je intenzita vapování nižší, takže spotřeba těchto liquidu s nikotinovou solí je nižší, než u klasických liquidů na stejném zařízení. Také se tím prodlužuje životnost žhavících hlav a snižuje spotřeba baterie.

Tyto e-cigarety jsou velmi vhodné pro kuřáky, kteří přecházejí z klasických cigaret na elektronické, kdy je nutné, aby nový e-kuřák dostal do těla dostatečné množství nikotinu bez jakéhokoli dráždivého pocitu (škrábání, kašlání).

 

Parametry

Rozměry - Ø 14 mm x 86 mm

Kapacita baterie - 400 mAh

Výkon - 12 W

Odpor - 1 Ω

Materiál - Hliník & PCTG

Objem liquidu - 2 ml

Nikotin - 16 mg

Počet potahů - 500+

Typ produktu - Jednorázový

 

Jelikož se jedná o jednorázový výrobek, nevztahují se na něj reklamační podmínky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: