POZOR - 20.6.-28.6. DOVOLENÁ!
Neohodnoceno

Aramax Bar 700 elektronická cigareta Double Gum 20mg

Hravě sladká chuť ovocné žvýkačky

Nová jednorázová elektronická cigareta od prověřeného výrobce Aramax s liquidem SALT a dlouhou výdrží díky baterii o kapacitě 550mAh a objemu 2ml Vám poskytne až 700 potažení, a díky technologii Mesh Coil až o 30% intenzivnější chuť. I přes svou výdrž váží jen 23,5g a snadno se vejde do kapsy.

Cigaretu jen rozbalíte a můžete používat!

Můžeme doručit do:
4.7.2024
Ihned k dispozici
Kód: CIG-ARA-700-DOUBG
Značka: ARAMAX
169 Kč
Aramax Bar 700 elektronická cigareta Double Gum 20mg
Novinka

Jednorázová elektronická cigareta s liquidem SALT a baterií o kapacitě 550mAh Vám pohodlně poskytne až 700 potažení. Je vhodná především pro ty, kteří si chtějí elektronickou cigaretu vyzkoušet bez větších investic. Cigaretu jen rozbalíte a používáte - žádné nabíjení ani doplňování liquidu!

 

Liquidy SALT se od běžných liquidů odlišují tím, že mají nižší PH a obsahují stále více oblíbenou a žádanou nikotinovou sůl, díky které dochází k rychlejší a kvalitnější vstřebatelnosti = bez dráždivého pocitu v krku oproti klasickým liquidům. V přírodě se tato sůl volně vyskytuje v tabákových listech. Díky tomu tyto liquidy obsahují přirozenou formu nikotinu, který je pro tělo lépe vstřebatelný a nezkresluje chuť liquidu. Velkou výhodou je rychlejší proces odpařování (nikotinová sůl se odpařuje při nižších teplotách) a daleko lepší vstřebatelnost, díky které je intenzita vapování nižší, takže spotřeba těchto liquidu s nikotinovou solí je nižší, než u klasických liquidů na stejném zařízení. Také se tím prodlužuje životnost žhavících hlav a snižuje spotřeba baterie.

Technologie Mesh Coil je navržena pro co nejvýraznější podání chuti. Její intenzitu zvyšuje až o 30% a vytváří tak autentický chuťový dojem.

 

Tyto e-cigarety jsou velmi vhodné pro kuřáky, kteří přecházejí z klasických cigaret na elektronické, kdy je nutné, aby nový e-kuřák dostal do těla dostatečné množství nikotinu bez jakéhokoli dráždivého pocitu (škrábání, kašlání).

 

Parametry

Rozměry - 16 mm x 16 mm x 103,5 mm

Váha - 23,5 g

Kapacita baterie - 550 mAh

Odpor - 1,6 Ω

Objem liquidu - 2 ml

Nikotin - 20 mg

Počet potahů - 700+

Typ produktu - Jednorázový

 

Jelikož se jedná o jednorázový výrobek, nevztahují se na něj reklamační podmínky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: