SLEVA pro registrované. Doprava ZDARMA od 1 500 Kč!

5 TIPŮ, jak se správně zásobit na dovolenou

Banner léto slide TEXT HP 2023

 

Chystáte se na dovolenou, jako my? Nezapomeňte se včas zásobit!

Máme pro Vás 5 TIPŮ, jak na to:

 

1) DOSTATEČNÉ MNOŽSTVÍ LIQUIDŮ

Kouříte klasické e-cigarety? Nezapomeňte na dostatečnou zásobu liquidů - doporučujeme např. oblíbenou českou novinku Way To Vape (nyní i v nových příchutích), či vyladěné příchutě SALT liqidů britského Just Juice, případně vylepšenou klasiku od Joytech TOP.

 

2) ZÁSOBA NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Ať už na své e-cigaretě či gripu vyměňujete žhavící hlavu, baterii či clearomizér - určitě si na dovolenou vezměte několik náhradních. Nezaberou téměř místo - a pokud je na dovolené nevyužijete, určitě se budou hodit po ní.

 

3) RŮZNÉ DRUHYJEDNORÁZOVÝCH E-CIGARET

Kouříte jednorázové e-cigarety? Určitě nechcete strávit celou dovolenou jen s jednou příchutí... Doporučujeme vyzkoušet více příchutí (a klidně i více značek) - oblíbené jednorázovky vyrábí např. Dinner Lady nebo Elf Bar. Levnou variantou je VAAL Q Bar od Joyetech. A za zkoušku stojí i novinka Lio Nano II, která oproti svému předchůdci disponuje krom liquidu SALT také lepší chutí a větším množstvím potahů díky technologii Mesh Coil.

 

4) VLASTNÍ NAMÍCHANÉ PŘÍCHUTĚ

Nebaví Vás už kouřit běžné příchutě vyráběných liquidů? Vytvořte si vlastní - na výběr máte z nepřeberného množství (a také Vás to vyjde levněji, než hotové liquidy). Co třeba takový lahodný mléčný koktejl s vanilkou a máslovým karamelem ozdobený kopečkem vanilkové zmrzliny a malými marshmallownky či cukrová vata s příchutí borůvek, granátového jablka, malin a jahod s nepatrným chladivým nádechem - a nebo něco klasičtějšího, třeba luxusní tabáková příchuť tvořená kompozicí nasládlého liquidu s ořechovým nádechem, s jednotlivými složkami kokos, arašídy a whiskey? Míchání je snadné - naučíme Vás to KROK ZA KROKEM.

 

5) NOVÁ E-CIGARETA NEBO GRIP

Kdy jindy než na dovolené je čas vyzkoušet něco nového - třeba zrovna novou e-cigaretu či grip. Co zkusit ergonomicky tvarovanou moderní POD e-cigaretu Smoktech Nfix Pro, nebo kompaktní a přesto výkonný elegantní grip iSmoka-Eleaf iStick i80?

 

A hlavně si nezapomeňte svou dovolenou užít, ať už se vydáte kamkoli (a nebo jen budete odpočívat doma) Smile

Krásné léto, parťáci!

 

Šťastnou cestu