Dárek k objednávce od 1 000 Kč! Doprava ZDARMA od 1 500 Kč!

Míchání liquidů

20201229_143149 

Namíchejte si vlastní náplň a ušetřete při kupování jednotlivých e-liquidů!

Naučíme vás, jak na to: Míchání KROK ZA KROKEM ZDE!

PROČ si vytvořit vlastní e-liquid?

cart-3890905_1280

Je to LEVNĚJŠÍ!

Počítejte s námi – při koupi 100ml báze (např. IMPERIA DRIPPER 100ml), 15ml příchuti (např. Al Carlo Shake and Vape 15ml Blended Red Berries) a boosteru, který dodá výsledné směsi požadovanou koncentraci nikotinu (např. Aramax Booster CZ 10ml PG50-VG50 20mgpozor, pro toto množství a výslednou koncentraci nikotinu 6mg budete potřebovat hned tři – viz níže poměry míchání) utratíte 438 Kč a získáte cca 120ml výsledného liquidu.

Oproti tomu, při kupování klasických liquidů (za 79-99 Kč / 10ml) utratíte za 120 ml celkem 12*79-99= 948-1188 Kč! Dvakrát tolik...

chillpill-slider

Je to RŮZNORODÉ!

Byť se hotové liquidy vyrábějí v různých variantách – samotných příchutí, ať již klasických, či Shake&Vape, existuje mnohem, mnohem více… Podívejte se na obrovskou nabídku – a vyberte si, co vám nejvíce sedí. Co třeba takový lahodný mléčný koktejl s vanilkou a máslovým karamelem ozdobený kopečkem vanilkové zmrzliny a malými marshmallownky či dozlatova upečená meruňková kobliha nebo cukrová vata s příchutí borůvek, granátového jablka, malin a jahod s nepatrným chladivým nádechem - a nebo něco klasičtějšího, třeba luxusní tabáková příchuť, která tvoří kompozici nasládlého liquidu s ořechovým nádechem, s jednotlivými složkami kokos, arašídy a whiskey?

Je to KREATIVNÍ!

Příchutě můžete spolu i míchat – co třeba jablečný koláč okořenit troškou skořice? Nebojte se vlastních kombinací...

 


JAK si vytvořit vlastní e-liquid?

Je to jednoduché!

  1. Vyberte si ze širokého spektra nejrůznějších příchutí.
  2. Zvolte vhodnou bázi (existují báze s různým obsahem nikotinu, ale i beznikotinové - které lze posléze obohatit nikotinovým boosterem a tím dosáhnout požadované koncentrace).
  3. Smíchejte bázi (s boosterem) a příchuť, řádně protřepejte - a pak už si jen užívejte originální chuť vlastního liquidu.

 

 báze a příchutě

PODLE ČEHO vybírat příchuť a bázi?

PŘÍCHUTĚ se dělí na klasické a Shake&Vape. Rozdíl spočívá v tom, že klasické příchutě je potřeba po smíchání s bází a boosterem nechat déle "uzrát" (ovocné příchutě pár dní, tabákové příchutě minimálně týden, ale klidně i měsíc), příchutě Shake&Vape lze po smíchání použít téměř ihned (cca po hodině, ale tabákové opět doporučujeme nechat pár dní "uzrát").

Pro míchání můžete použít BÁZErůzným obsahem nikotinu (vždy mají max. objem 10ml) – nebo si pořídit větší, beznikotinovou bázi, a přidáním boosteru intenzitu nikotinu regulovat (či booster nepřidávat a vapovat výsledný liquid bez nikotinu).

U bází je důležitý také poměr složek PG a VG. Chcete-li kouřit stylem MTL (→ intenzivnější chuť liquidu), doporučujeme poměr 50:50. Pro kouření stylem DL (→ více páry, jemnější chuť) je vhodný poměr PG a VG 30:70, případně 20:80. (POZNÁMKA: více o stylech kouření viz článek Jak vybrat elektronickou cigaretu či liquid)

 20201229_143159

V JAKÉM POMĚRU vlastně míchat?

Příchuť má vždy výrobcem doporučený poměr (vyzkoušejte připravit liquid dle návodu – a pokud pak budete chtít intenzivnější chuť liquidu, příště přidejte příchuti více). Například, chcete-li 100ml výsledného liquidu a příchuť má doporučenou koncentraci míchání 10%, smíchejte 10ml příchuti a 90ml báze, ev. včetně boosteru.

Báze buď již má požadovanou koncentraci nikotinu, nebo obsah nikotinu nastavíte smícháním beznikotinové báze a boosteru. Například, chcete-li 6mg nikotinu ve výsledném liquidu, smíchejte 3x 10ml boosteru 20mg se 70ml báze bez nikotinu – dostanete 100ml s obsahem 6mg. Pro 8mg to bude 4x 10ml boosteru 20mg se 60ml báze bez nikotinu.

 

20201215_164428_upr_02 

Pár tipů závěrem:

  • Některé značky Shake&Vape příchutí jsou dodávány rovnou v 60ml či 120ml lahvičkách, které obsahují koncentrát příchuti. Vy tak už pouze přidáte bázi s boosterem do lahvičky, zatřesete s ní a máte hotový e-liquid
  • Klasické příchutě se nejlépe dávkují pomocí stříkačky (a potřebujete i prázdnou lahvičku na míchání). Budete-li používat kapátko, pamatujte, že 1ml = cca 37 kapek.
  • Zrání výsledného liquidu urychlíte např. položením na topení. Po zahřátí směs řádně protřepejte a nechte vychladnout.
  • Nikdy nedávejte liquid během zrání do lednice (ani poté). Zato doporučujeme skladovat v temnu.

  

POZOR - SPECIÁLNÍ AKCE!

Sleva na příchutě:

 

- Big Mouth Classical

Berries

 

 

 

- Flavormonks

Flav