SLEVA pro registrované. Doprava ZDARMA od 1 500 Kč! Dárek k objednávce od 1 000 Kč!

Elektronické cigarety pro začátečníky

Kopie č. - e-cigarette-collection-3159700_1920

Ať už přecházíte z klasických cigaret, nebo jste úplný kuřák - nováček, toto je stránka přesně pro vás. Pomůžeme vám vybrat si tu nejlepší elektronickou cigaretu.

Níže naleznete výběr skutečně jednoduchých e-cigaret, se kterými je snadné zacházet a vy už si jen můžete vychutnávat e-kouření dle libosti (a nezapomeňte si vybrat správnou náplň - s nikotinem či bez, s klasickou chutí tabáku nebo s vůní ovoce či čokolády... záleží, čemu dáte přednost).

 

slovník

Malý slovník pojmů

Elektronická cigareta / e-cigareta = zařízení vytvářející zahřátím kapalné náplně aerosol (páru, "dým, kouř"), který kuřák vtahuje a následně vydechuje. Funkcí se v podstatě jedná o vaporizér.

Vaping, vapování = kouření elektronických cigaret, kdy náplň není zapálena, ale pouze zahřívána

E-liquid = kapalná náplň pro elektronické cigarety, která se zahřátím mění v páru. Lze koupit již hotové liquidy, nebo si můžete sami míchat báze s příchutěmi (kterých je na trhu skutečně množství) a vytvořit vlastní originální e-liquid. Náplně mohou být bez nikotinu (0mg), nebo s různým obsahem nikotinu od 1,5mg až po 20mg. 

 

 

Cigarety a ecigarety

Elektronické vs. klasické cigarety

Hlavním rozdílem mezi cigaretami klasickými a elektronickými je to, že při kouření není v elektronických cigaretách oproti klasickým náplň zapálena, takže "dým" vycházející z ecigarety neobsahuje látky vznikající při hoření, jako je oxid uhelnatý, dehet atd.

Při kouření elektronických cigaret navíc oproti těm klasickým ušetříte, e-kouření může být měsíčně i o několik stovek levnější, než kouření klasické. 

 

 

NAVIGÁTOR RYCHLÉHO VÝBĚRU

"Jsem úplný začátečník ve světě kouření - toto je má první cigareta."
     šipky daleko        
  ANO   NE, "přecházím na e-cigarety z cigaret klasických.
Kouřím:"
 šipky     šipky    
"Chci si užít chuť liquidu a nejdříve potáhnout do úst, až pak do plic.
Nemusím vydechovat oblaka páry."
 
  "Chci vyzkoušet vapování jako u vodní dýmky, s potažením přímo do plic a výdechem množství páry."    "Často a hodně. Potřebuji něco 
výkonného."
 
   "Občas a málo. Chci něco designového."  
    šipka dolů plná    šipky 
  šipka dolů plná   šipka dolů plná      pro muže   pro ženu
    vaše volba: šipka dolů plná       šipka dolů plná
vaše volba:   vaše volba:      
 Joyetech eGo AIO 1500mAh Black    iSmoka-Eleaf iJust 3 3000mAh Silver    Smoktech Stick Prince 3000mAh Black vaše volba:   vaše volba:
Joyetech eGo AIO elektronická cigareta 1500mAh Black
  
   iSmoka-Eleaf iJust 3 elektronická cigareta 3000mAh Silver   Smoktech Stick Prince elektronická cigareta 3000mAh Black Smoktech NOVO 2 800mAh Black Carbon Fiber   Uwell Caliburn 520mAh Pink
          Smoktech NOVO 2 elektronická cigareta 800mAh Black Carbon Fiber
 
  Uwell Caliburn elektronická cigareta 520mAh Pink
               

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení