Dárek k objednávce od 1 000 Kč! Doprava ZDARMA od 1 500 Kč!

Letní výbava na dovolenou

 Banner

Chystáte se na dovolenou?

Nezapomeňte se včas zásobit!

 

20210429_181258

Inspirujte se naší VÝBAVOU NA DOVOLENOU.

A nezáleží na tom, kam se chystáte - nebo zda se někam vůbec chystáte...

 

Tohle si s sebou bereme my:

 

PRO OSVĚŽENÍ V LETNÍM RÁNU...

Ráno 2

Co může být lepšího, než se po teplé letní noci ráno osvěžit chutí borůvek, malin a rybízu s ledovou dochutí: Dinner Lady Vape Pen elektronická cigareta Blue Menthol 20mg. Tato cigareta je jednorázová - jen rozbalíte a kouříte (a nikde nic při vapování nemačkáte). Není nutno ji doplňovat ani dobíjet.

Dinner Lady Vape Pen elektronická cigareta Blue Menthol 20mg

 

PRO DEN STRÁVENÝ NA PLÁŽI / NA VÝLETU V HORÁCH / RELAXEM NA GAUČI...

Banner den

Ať už plánujete den strávit jakkoli, letní náladu vám zaručeně dodá lahodná chuť exotického manga a mléčného kokosu v příchuti Nitros Cold Brew SaV 20ml Mango Coconut Surf značky Nasty Juice (do lahvičky s příchutí stačí nalít bázi a protřepat - my jsme použili IMPERIA DRIPPER 100ml PG30/VG70 0mg, ale lze míchat i s bázemi s nikotinem). 

Malá a skladná cigareta Joyetech eRoll MAC Vape Pen je na cesty ideální - vejde se do malé kapsy.

Dostali jste chuť na ovoce a zrovna nikde žádné v dohledu? Stačí vzít navíc náhradní cartridge a vyzkoušet chuť letního koktejlu z borůvek, jahod, malin, ostružin a třešní v příchuti UAHU Shake and Vape 15ml Berry Ball (opět stačí jen smíchat s bází a protřepat).

 

PRO LETNÍ PARTY S PŘÁTELI...

Party

Na party se vám bude hodit designová cigareta VOOPOO VINCI Pod s dokonalými kompaktními tvary, ergonomickým tělem, skvělou kouřivostí a autentickou chutí liquidu.

Při popíjení koktejlů vám bude jistě chutnat lahodné crème brûlée doplněné o aromatické pistácie v příchuti PJ Empire Shake and Vape Flip iT 24ml Chiooh (opět stačí jen do lahvičky s příchutí dolít vybranou bázi a protřepat - pozor, tato příchuť chutná lépe, necháte-li ji po smíchání s bází "zrát" alespoň pár dní. Připravte si ji proto s dostatečným předstihem).

 

PRO ROMANTICKÝ VEČER VE DVOU...

Večer ve dvou

K romantice večera ve dvou patří vůně krémové makronky s mandlemi a kokosem, která je pokryta lahodnou porcí čerstvých jahod v příchuti Dinner Lady Shake and Vape 20ml Strawberry Macaron.Opět stačí přidat zvolenou bázi do lahvičky s příchutí, zatřepat s ní - a máte hotový e-liquid.

Jahodovou chuť si skvěle vychutnáte z jednoduché elektronické cigarety s POD systémem (nikde nic při vapování nemačkáte) Joyetech eGo Pod.

 

PRO DOBROU NOC A SLADKÉ SNY...

Večer all

Den byl dlouhý, únava pomalu přichází a blíží se čas spánku. Pro sladké sny doporučujeme chuť sladkých vaflí zalitých plnotučnou horkou čokoládou s kousky ořechů a šlehačkou v příchuti Waffle Collection Shake and Vape 15ml Choconut Pastry. Nemusíte se bát - z těchhle vaflí se zaručeně nepřibírá Smile

Na večer volíme klasickou e-cigaretu Joyetech eGo AIO ECO - je rozměrově nejmenším modelem řady Joyetech AIO (a tak cigaretu udržíte i v unavené ruce) a clearomizer je podsvícen LED diodami (s možností zvolit si oblíbenou barvu), které slouží i jako indikátor stavu nabití (podsvícení přijde ve večerním přítmí vhod).

 

Ještě jste nikdy nemíchali vlastní liquidy? Je to snadné!

Naučíme vás, jak na to: Míchání KROK ZA KROKEM ZDE!

 

 

Přejeme šťastné cestování - a krásné léto!

Šťastnou cestu